Поліцейський офіцер частина громади

Дата: 15.08.2019 16:30

Проект "Поліцейський офіцер громади" презентували сьогодні в м.Хмельницький. Меморандум про участь у ньому підписали керівники 35-ти об’єднаних територіальних громад області. Інтереси Городоцької міської ради представляв на даному заході заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко.

Суть проекту полягає в тому, що в кожній ОТГ житиме та працюватиме поліцейський, який піклуватиметься про безпеку та захист лише цієї громади. Він має стати першим, до кого звертатимуться люди, котрі стикнулися зі злочином чи несправедливістю, і першим, хто запобігатиме кримінальним діянням і правопорушенням на підзвітній території.

Офіцер має стати невід’ємною частиною самої громади. При цьому він звітуватиме не лише перед поліцейським керівництвом, а й перед громадою.

Робота офіцера буде орієнтована на громаду, на її інтереси, потреби та безпеку, і це основний пріоритет.

Коштами Міністерства внутрішніх справ поліцейського офіцера громади забезпечать службовим автомобілем та планшетом для ведення електронної документації. Об’єднана територіальна громада повинна забезпечити поліцейського робочим кабінетом та, за можливості, службовим житлом. Перед тим, як розпочати роботу, усі поліцейські офіцери громади пройдуть навчання.

Основний меседж даного проекту звучить так: «Поліцейський офіцер частина громади».