Поточний ремонт доріг у місті продовжується

Дата: 16.08.2019 15:24

Завдяки сприятливим погоднім умовам  протягом  двох тижнів чимало робіт вдалось виконано з поточного ремонту доріг у місті.  Впорядковано дорожнє покриття  10 вулиць: Призаводська, Сонячна, Пархоменка, Кузнєцова, Чехова, Некрасова, 1-го Травня, Чапаєва, Гончара О., та провулок  Ольги Кобилянської. Проведено роботи з грейдерування та плануванням щебенем. Також доставлено по 5 тонн щебеню на прибудинкові території багатоквартирних житлових будинків по вул.Київська,18 та Миру,1. Всього на вулиці доставлено більше 100 т. щебеню. 60 водовідвідних лотків завезено на вулицю Призаводська.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради