Комісійні обстеження продовжуються

Дата: 16.08.2019 16:14

Відповідно до розпорядження міського голови від 24 червня 2019 року №189 з метою здійснення контролю за дотриманням вимог Правил благоустрою території міста проведено обстеження суб’єктів господарювання по вул. О.Гончара в м. Городку.

У роботі комісії взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, головний спеціаліст - санітарно-екологічний інспектор відділу екології та земельних ресурсів Володимир Шморгал.

Під час обстеження виявлено чимало об’єктів, біля яких ростуть бур’яни та не забезпечується належний благоустрій. Члени комісії в ході обстеження проводили з суб’єктами господарювання роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання правил благоустрою, а також зобов’язали порушників в найближчий час привести прилеглу територію в належний санітарний стан.

Приємно відмітити, що окремі керівники систематично проводять обкошування прилеглих територій та дбають про охайний, привабливий вигляд нашого міста.

Шановні підприємці, керівники організацій та установ!

Забезпечуйте своєчасне прибирання прилеглих територій. Не чекайте перевірок. Спільними зусиллями зробимо наше місто чистим та привабливим!