Перше засідання робочої групи зі сприяння розробленню проекту Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області

Дата: 22.08.2019 14:23

21 серпня в приміщенні обласної   державної адміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Володимира  Кальніченка  відбулось перше засідання робочої групи зі сприяння розробленню проекту Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області. Розроблення проекту  є вимогою Кабінету Міністрів України, відповідно Кабміном було  прийнято розпорядження від 20.02.2019 року №117-р «Про затвердження Національного плану управління відходами до 2030 року». Від Городоцької обєднаної територіальної громади участь у засіданні прийняла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Наталя Шиманська.

На засіданні було обговорено ряд важливих питань щодо стану поводження з твердими побутовими відходами в області. Особливу увагу очільник департаменту та природних ресурсів Тетяна Дзюблюк  звернула на стан діючих полігонів в Хмельницькій області. Також було заслухано  презентацію засновника компанії Eco-Energoprom Гліба Рижова. Він ознайомив присутніх з  інноваційними технологіями оброблення та утилізації органічних речовин на полігонах твердих побутових відходів та закликав до подальшої співпраці.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради