Ти звешся величаво Україною!

Дата: 23.08.2019 13:31

Цього року виповнюється 28 років з часу проголошення Незалежності України. До цього великого  і радісного свята йшов  український народ десятиліттями і віками, долаючи довгий, важкий і тернистий шлях до свободи. Згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 року, в країні започатковане щорічне святкування Дня Державного Прапора.

Поряд стоять ці два свята зі свят 23 і 24 серпня  День Державного Прапора і День Незалежності України – вільної, соборної нової України.

Сьогодні, в приміщенні міського будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності.

Заходи розпочались з внесення Державного Прапора України до зали та співом гімну.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулися: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, перший заступник міського голови Сергій Літвінчук та голова Городоцького районного осередку політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський, побажавши присутнім мирного неба над головою, злагоди та добробуту.

Почесними грамотами, подяками та подарунками були нагороджені активні та небайдужі мешканці громади та району, учасники АТО та волонтери, сумлінні працівники.

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт за участі творчих колективів Городоччини.

В цей же день в холі міського будинку культури центральною бібліотекою була організована тематична виставка «Ти звешся величаво Україною!».