Про проведену роботу на території громади за період з 19.08 по 23.08. 2019 року

Дата: 23.08.2019 13:44

Працівники дільниці з водопостачання та водовідведення налагодили роботу артезіанської свердловини, яка знаходиться в с.Стара  Пісочна та забезпечує централізованим водопостачанням значну частину села. Замінено насосне обладнання, встановлено автоматику, замінено 150м зношених металевих труб на пластикові. Укріплено грузом основу водонапірної  башти. В місті Городок комунальники виконали ряд робіт по відновленню водопостачання в мікрорайоні «Щидлівщина». Замінили насосне обладнання на артезіанській свердловині, провели ремонт запірної арматури та ліквідували прорив по вулиці Чайковського.

Електрики комунального підприємства проклали 800м мережі вуличного освітлення в селі Басівка, замінили  лампи вуличного освітлення в селі Хмелівка, провели заміну лічильника, що вийшов з ладу у Жищинецькому окрузі.

Протягом тижня у місті Городок впорядковано дві вулиці. Прогрейдеровано та проведено планування вулиць Корольова та Садова. В ході робіт було задіяно чотири одиниці техніки, вивезено шість машин грунту та доставлено 102 тонни щебеню на вулицю Садова.

Доставлено та розвезено відсів  по вулицях  в селі Папірня в Чорниводському окрузі. Проведено підготовчі роботи  для вкладання лотків по вулиці Шкільна. Вивезено вісім машин грузу.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради