Село моє - частинка України!

Дата: 27.08.2019 09:22

''Село моє - частинка України'! Саме під такою патріотичною назвою 25 серпня 2019 року відбулося свято нашого села Купин. З цінними подарунками прийшли привітати купинчан Городоцький міський голова Василь Підлісний та представник громадської організації ''За конкретні справи'' Віктор Понедзялок.

Захоплюючими піснями та танцями учасники художньої самодіяльності Купинського СБК привітали своїх сільчан. Почесні жителі села, іменинники дня, сім'ї, яким лелека приніс на протязі року немовля ( а їх 10 ) та ті хто став на весільний рушник, учасники АТО та інші були відзначені цінними подарунками про які подбали приватні підприємці: Новосельський І.І., Дереш К.А., Синявський Ю.Д., Зелінська А.М., директор ТОВ '' КУПИНГІДРО'' Гуменюк М.І., директор СФГ ''ПЕТРІВСЬКЕ'' Солярик Д.П.

Бажаний подарунок, який презентував агроінвестор ''КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП '', а це плазмовий телевізор, отримали наймолодші учасники свята - вихованці ЗДО '' ВОДОГРАЙ ''.
"Хочу висловити слова щирої вдячності УСІМ тим хто долучився до проведення такого заходу, а особливо учасникам художньої самодіяльності на чолі з директором СБК Ольгою Радюк. Дякую Вам усім за працю, за те, що бережете і примножуєте духовні та культурні традиції нашого села, за те, що подарували гарний настрій гостям свята! ТАК ТРИМАТИ!!!" - зазначила в.о.старости Євгенія Липовецька.