Проведені роботи КП «Городоккомунсервіс» за період 26.08. по 30.08.2019 року

Дата: 30.08.2019 14:06

Електрики комунального підприємства замінили лампи вуличного освітлення в місті на вулицях Заводська Площа, Богдана Хмельницького,  Качинського, Мендєлєєва. Полагодили електрощити в будинках 1та 3 по  вулиці Заводська Площа та в будинку №3 по вулиці Терешкової. Також виготовили електрощит, який заплановано встановити на свердловині в с.Грицьків.

Працівники дільниці з водопостачання та водовідведення ліквідували вісім проривів водопровідних мереж по вулицях Макарова, Коцюбинського, Чайковського, Івана Франка, Микояна, Тельмана, Квітнева, Призаводська  та 5 каналізаційних заторів по вулицях Київська, Чкалова, Миру, Заводська Площа, Індустріальна.

В Новосвітському старостинському окрузі в селі Матвійківці завершуються роботи з будівництва господарсько-питного водопроводу по вул. Котовського  та вул.Горького. Всього прокладено 850м мережі. Проведення робіт з встановлення водопровідних колодязів заплановано на наступний тиждень.

Протягом цього тижня проведено ямковий ремонт асфальтобетонним покриттям на вулицях Індустріальна, Чайковського, Бухти, Ярослава Мудрого.