Підприємці Городоцької ОТГ приймали вітання з нагоди професійного свята

Дата: 02.09.2019 17:17

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Здійснюючи свою діяльність, підприємці не тільки вносять значний внесок в поповнення   бюджетів усіх рівнів, а й допомагають вирішувати багато актуальних проблем громади: створюють нові робочі місця, забезпечують населення необхідними товарами і послугами, беруть участь у благодійних акціях.

З нагоди відзначення Дня підприємця в «Театральному кафе» міського будинку культури відбулася  неофіційна  зустріч.

Місцевих підприємців   привітали з професійним святом міський голова Василь Підлісний та начальник ДПІ Городоцької державної податкової інспекції Волочиського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталя Хорошова.

Відбувся діалог керівництва громади та підприємців щодо ведення підприємницької діяльності в громаді та проблемних питань, які виникають під час роботи.

Подарунками Городоцької міської ради відзначили кращих платників податків, а святкового настрою додали усім присутнім працівники міського будинку культури.