Відділення соціальної допомоги вдома Городоцького територіального центру проводять різні заходи, по обслуговуванню своїх підопічних

Дата: 05.09.2019 08:17

Днями відбулась робоча поїздка у складі: начальника фінансового відділу Городоцької міської ради Валентини Світани, директора Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Надії Шевченко та головного бухгалтера територіального центру Миколи Мадоріца по структурних підрозділах.

В ході поїздки відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання «Доброта» в с.Немиринці, підрозділ відділення «Віра в життя» по наближенню соціальних послуг до територіальної громади Городоцького району та м. Городок в с. Кузьмин та незавершену реконструкцію будівлі під стаціонарне відділення «Берег Надії» в с. Мудриголови.

Відділення соціальної допомоги вдома  Городоцького територіального центру проводять різні заходи, по обслуговуванню своїх підопічних. Ці заходи складають зміст соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду, а саме: закупка продуктів харчування та промислових товарів, ліків, піднесення  води, дров, допомога в обробітку присадибної земельної ділянки, здійснення  оплати за комунальні послуги, приготування їжі, прибирання у будинку, особам з V групою рухової активності (лежачо-хворим) здійснення санітарно-гігієнічних процедур та інше.