Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 17.09.2019 17:05

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Василь Підлісний.

Перед початком засідання міський голова проінформував присутніх про проведену роботу КП «Городоккомунсервіс» на території Городоцької ОТГ за період з 20.08.2019р. по 19.09.2019р. та про хід виконання робіт щодо реконструкції центральної площі м.Городка.

На розгляд членів виконкому було запропоновано 13 проектів рішень, підготовлених структурними підрозділами.

Члени виконавчого комітету винесли на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про внесення змін до бюджету Городоцької міської ОТГ на 2019 рік» та  затвердили  Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу Городоцької міської ради.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вадим Мацьоха проінформував присутніх про стан підготовки об’єктів житлово - комунального  господарства та соціально- культурної сфери до роботи  в осінньо - зимовий період 2019-2020 років в Городоцькій об’єднаній територіальній громаді.

Крім того, було надано ряд дозволів на вихід в окреме будинковолодіння, влаштування тимчасової споруди,  зрізування зелених насаджень та ін..

Після розгляду всіх проектів рішень, членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.