Відбулась чергова 23 сесія Городоцької міської ради

Дата: 20.09.2019 15:57

20 вересня,  відбулась  чергова двадцять третя сесія Городоцької міської ради  під  головуванням -  міського голови Василя Підлісного.

На засідання прибули 28 депутатів із 34 обраних.

Депутати затвердили порядок денний сесії, згідно якого було розглянуто 121 питання. Перед початком роботи пленарного засідання депутати  ознайомились з об’ємом виконаних робіт  комунальним підприємством «Городоккомунсервіс», початком реконструкції центральної площі міста.

На початку, увазі депутатів було представлено зміни до програм:

- соціально – економічного розвитку Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік;

- розвитку фізичної культури і спорту у Городоцькій ОТГ на 2019 рік;

- розвитку та утримання житлово – комунального господарства Городоцької ОТГ на 2019 рік, а також затвердили Програму підтримки комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької області на 2019 рік».

Наступним, важливим рішенням, за яке проголосували депутати, стало внесення змін до бюджету Городоцької міської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік.

Крім того, на порядку денному сесії депутати прийняли рішення про передачу комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Городоцької міської ради окремих повноважень щодо управління майном комунальної власності – приміщення будинку №34 по вул. Шевченка, в м. Городок, Хмельницької області, передали майно (транспортний засіб) комунальної власності Городоцької міської ради Городоцького району благодійного фонду «Волонтери Городоччини».

Депутати надали дозвіл на розроблення детального плану території за межами населених пунктів с. Підлісний Олексинець, Слобідка Олексинецька та с. Чорниводи міської ради Городоцького району Хмельницької області орієнтовною площею 16,2737 га і  12,5487 га під розміщення сонячних електростанцій (об’єкту альтернативної енергетики) з використанням енергії сонця для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

Погодили створення Кузьминського закладу дошкільної освіти «Подолянчик» та підтримали ряд освітянських питань.

Було розглянуто блок земельних питань таких як: надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок, надання  дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення, звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Автотранс-Поділля» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання дозволу на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Городоцького району Хмельницької області.

Заслухавши депутата міської ради П.Рогу, прийняли текст звернення до Президента України  з питань  проведення  Всеукраїнського референдуму  щодо  можливості продажу сільськогосподарської землі в Україні.

У питанні «Різне…»  було винесено на обговорення питання візуалізації  проекту центральної площі міста та питання щодо перенесення  пам’ятних знаків у  спеціально визначене місце.