Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

В облдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії

Дата: 24.09.2019 14:44
Кількість переглядів: 615

Сьогодні т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко провів розширене засідання колегії ОДА. До участі були запрошені перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, керівництво районів, голови міських (міст обласного значення) рад.

Фото без опису

 

Перед початком засідання Володимир Кальніченко вручив державні нагороди кращим подолянам. Так, відповідно до Указів Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів,вагомі професійні здобутки та високий професіоналізм нагороджено:

орденом «За заслуги» ІІІ ступеня:

МАРЧАКА Олександра Олександровича, голову Дунаєвецького районного товариства батьків, опікунів дітей інвалідів та інвалідів дитинства «Надія»;

медаллю «За працю та звитягу»

НАСКАЛОВУ Катерину Петрівну, дозувальника компонентів бетоннихсумішей 3 розряду бетонно-формувального цеху філії «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» акціонерного товариства «Українська залізниця».

Присвоєно почесне звання:

«Заслужений лісівник України»

БОНДАРЮ Миколі Степановичу, майстру лісу Самчиківського лісництва державного підприємства «Старо-костянтинівське лісове господарство»

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

ПАНТЄЛЄЄВУ Вячеславу Івановичу, тренеру-викладачуспортивного комплексу «Епіцентр»,м. Городок;

КОЛІЖУКУ Олександру Володимировичу, голові Хмельницького обласного осередку  Федерації спортивного більярду України;

КОПИЧИНСЬКОМУ Володимиру Васильовичу,  тренеру-викладачу комунального закладу Маківської сільської ради «Маківська дитячо-юнацька спортивна школа» Дунаєвецького району;

«Заслужений працівник освіти України»

ГРИЩУК Ларисі Степанівні, керівнику гуртка Будинку дитячої творчості, м. Нетішин.

Фото без опису

Далі учасники засідання заслухали інформацію про стан будівництва, ремонту, утримання доріг загального користування державного та місцевого значення на території Хмельницької області. Доповідала з цього питання директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Олена Бохонська.

Як зазначила посадовиця, на 01 січня 2019 року мережа автомобільних доріг загального користування Хмельницької області становить 7188,8 км, у тому числі: 2101,0 км (29,2%) – дороги державного значення та 5087,8 км (70,8%) – місцевого значення.

Олена Валеріївна повідомила, що у 2019 році загальний обсяг фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального, поточного середнього ремонтів, експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення (у тому числі вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах) становить 1403,3 млн гривень.

У 2019 році на утримання та ремонт доріг загального користування державного значення з державного бюджету передбачено фінансування в сумі 835,0 млн грн, у тому числі на реконструкцію доріг – 99,6 млн грн, капітальний ремонт – 312,8 млн грн, поточний середній ремонт – 178,4 млн грн, експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт – 244,2 млн гривень.

За словами доповідачки, на 01 вересня 2019 року виконано роботи з реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів на загальну суму 402,4 млн грн, що становить 68,1% від запланованого обсягу, у тому числі:

реконструкція ділянки автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, західний під’їзд до м. Хмельницький протяжністю ділянки 0,9 км на суму 68,8 млн грн, проведено проєктно-вишукувальні роботи на суму 1,5 млн грн;

капітальний ремонт мостів на автомобільній дорозі Н-03 Житомир – Чернівці через р. Мукша на суму 2,2 млн грн та через р. Случ у м. Старокостянтинів на суму 3,1 млн грн, влаштування додаткової смуги на підйом автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці (с. Гуменці) на ділянці протяжністю 5,5 км на суму 146,5 млн грн; капітальний ремонт вул. Привокзальна у м. Кам’янець-Подільський на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці на суму 2,4 млн грн, на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка зроблено капітальний ремонт ділянки протяжністю 2,2 км на суму 74,7 млн грн, проведено проєктно-вишукувальні роботи майбутніх років на суму 6,1 млн грн;

поточний середній ремонт на ділянках доріг Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів протяжністю ділянки 3,5 км на суму 30,9 млн грн, Н-03 Житомир – Чернівці (обхід м. Старокостянтинів) протяжністю ділянки 4,2 км на суму 6,3 млн грн, Н-03 Житомир – Чернівці протяжністю ділянки 3,3 км на суму 20,7 млн грн, Т-23-02 Чернелівка – Городок – Смотрич (окремими ділянками) на суму 12,5 млн грн, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка протяжністю ділянки 23,7 км на суму 26,7 млн гривень.

Також Олена Бохонська зазначила, що на експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт доріг загального користування державного значення витрачено 232,1 млн грн, що становить 95% від планового обсягу, у тому числі ліквідовано ямковість на 994,1 км доріг (219741 м2) на суму 105,0 млн грн, що становить 79% від загальної протяжності уражених ямковістю доріг, виконано супутні роботи з експлуатаційного утримання на суму 115,9 млн грн. Також виконано заходи для забезпечення безпеки руху на загальну суму 11,2 млн грн, зокрема встановлено 1559 дорожніх знаків, виконано розмітку 715 км проїзної частини автомобільних доріг, поновлено 218 пішохідних переходів, встановлено 545 напрямних стовпчиків, відремонтовано 3,3 км бар’єрного огородження та вирубано 140 км порослі.

На цей час залишилося ліквідувати ямковість на 258,7 км (21%) доріг державного значення (11208 м2), додала Олена Валеріївна.

Аналізуючи стан виконання робіт на дорогах загального користування місцевого значення, посадовиця зауважила, що у Державному бюджеті України на 2019 рік для Хмельницької області  на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачено 568,3 млн гривень.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду” із загальної суми субвенції 29,5 млн грн (5,2%) спрямовано на дороги комунальної власності, 538,8 млн грн – на дороги загального користування місцевого значення.

Розподіл коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення здійснено відповідно до Методики, затвердженої спільним наказом Міністерства інфраструктури України та Міністерства фінансів України. Зокрема, на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт доріг передбачено 7,6 млн грн (проєктні роботи); на поточний середній ремонт – 360,2 млн грн (59 об’єктів протяжністю 86,545 км та 184,0 пог. м), на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання – 171,0 млн гривень.

Олена Бохонська повідомила, що станом на 17 вересня виконано роботи з проєктування та поточного середнього ремонту на загальну суму 232,9 млн грн, що становить 63,3% від запланованого обсягу, у тому числі виготовлено проєктно-кошторисну документацію на об’єкти капітального ремонту на суму 7,6 млн грн (кошти освоєно у повному обсязі) та фактично проведено поточний середній ремонт доріг протяжністю 62,52 км на суму 225,3 млн гривень. Водночас, уведено в експлуатацію 15 (25%) об’єктів поточного середнього ремонту загальною протяжністю 12,06 кілометра.

Загальний обсяг використаних коштів на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення становить 121,5 млн грн (71%). З них на поточний дрібний ремонт асфальтобетонного та чорнощебеневого покриття доріг протяжністю 882,1 км використано 54,7 млн грн; на поточний дрібний ремонт щебеневого покриття доріг, протяжністю 1080,4 км –  41,1 млн грн та на супутні роботи з експлуатаційного утримання, такі як  встановлення та заміна дорожніх знаків, роботи з відновлення профілю узбіч та водовідведення, підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та інші –  25,7 млн грн.

Фото без опису

Підсумовуючи дане питання Володимир Кальніченко зазначив, що за кожним скороченням об’єму робіт стоять люди, які опиняться без роботи. Тому, сьогодні облавтодор має отримати можливість приймати участь у тендерах і бути забезпеченим необхідним об’ємом робіт по утриманню.

“Сьогодні ні служба автомобільних доріг, ні облавтодор, ні служба місцевих доріг за рахунок  коштів, які передбачаються в державному бюджеті, не в змозі на 100% забезпечити виконання робіт з ремонту доріг, які накопичувалися роками. Тому керівники на місцях мають розглянути можливість надання підтримки з місцевих бюджетів на виконання цих робіт. В першу чергу ці роботи мають бути спрямовані на забезпечення довозу дітей до школи, згідно освітньої реформи, і друге питання, не менш важливе, це забезпечення реформування галузі медицини, а саме дотриматися довозу хворого до лікарні”, – наголосив Володимир Ілліч.

Фото без опису

Джерело: офіційний сайт Хмельницької обласної державної адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь