Виборці Городоччини вносять пропозиції до нових законопроєктів

Дата: 26.09.2019 13:53

25 вересня, у Городку відбулася зустріч з підприємцями району. Народний депутат України Герега Олександр Володимирович звітував перед своїми виборцями за підсумками своєї двотижневої роботи.

Плідна робота парламентаря в робочих групах, Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики, на пленарних засіданнях у Верховній Раді забезпечила захист інтересів малого та середнього бізнесу, які і є простими виборцями і звичайними людьми.

Ця робота є необхідною, щоб почути думки людей та донести їх в парламенті у вигляді нових законопроєктів та правок до другого читання. Жваве обговорення відбулося:

• щодо законопроєктів №1053-1, 1073, 1210,
  • працевлаштування жінок, які перебувають у декретній відпустці, на сезонну роботу, але з тим, щоб залишалася субсидія,
  • орендна плата за землю,
  • щодо паливно-мастильних матеріалів,
  • щодо монополії на касові апарати,
  • відсутність мобільного зв’язку, інтернету в деяких місцях району,
  • щодо перегрузу фур.

Хоч і 25 вересня, набрав чинності законопроєкт про збільшення штрафів для перевантажених фур, які пошкоджують українські дороги. Але виборці вважають, що сплачувати штраф за надмірну вагу фури повинен не власник автомобіля (особа або компанія), а грузовідправник.

Автор: Леся Нескромнюк