1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 16:13

Старість застає людину непомітно, пригинаючи плечі, появою зморшок, хвороб, притупленістю почуттів, тягарем прожитих років і необхідністю розв’язувати безліч життєвих проблем.

Сьогодні, в Міжнародний день людей похилого віку до «Будинку Милосердя» , який знаходиться при костелі Святого Станіслава у м.Городок, завітали керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, голова райміськради  ветеранів Любов Воротна, заступник директора Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування Надія Кисловська, які привітали підопічних зі святом, бажаючи їм міцного здоров`я, спокою, радості і Божого благословення.

До всіх привітань приєднався творчий колектив ветеранів «Червона калина»  місцевого будинку культури, які своїм виступом викликали дуже теплі та приємні емоції у присутніх.

Присутні на заході подякували усім тим, хто опікується цією благородною справою: отцю Віктору, сестрі Андріані, священикам, благодійникам і волонтерам, адже завдяки їм «Будинок Милосердя» існує, а бабусі, дідусі та інваліди мають гарні умови проживання, смачну їжу і головне – вони не покинуті сам на сам зі своїми немочами і проблемами.

В цей день «Будинок Милосердя» отримав благодійну допомогу у вигляді солодкої випічки, 50 мішків картоплі, моркви, буряка, муки, цукру, декілька пар милиць та інше, яку надали жителі Чорниводського старостинського округу, благодійний фонд «Разом з Кернел», Городоцька міська рада, територіальний центр соціального обслуговування та рада ветеранів.

Саме  Милосердя – то Божа справа, а Він завжди послуговується людьми, які мають добре серце і відкриту душу.

«Ми повинні виявляти турботу і милосердя до найповажнішої частини суспільства, адже  люди літнього віку потребують не тільки пенсій, доступних ліків, соціального захисту, а й тепла наших сердець, доброго слова, допомоги» - зазначив отець Віктор.

Тільки той, хто щось втратив, може дякувати за те, що він ще має…