Вчителю своєму уклонімося до ніг

Дата: 04.10.2019 09:49

Напередодні свята до Дня вчителя приміщення Підлісноолексинецької гімназії прикрашають  зображення вітальних листівок дбайливо підготовлені учнями, а працівниками Підлісноолексинецького СБК Горецькою В.М. та Фабіян Л.Ф. підготовлено та проведено тематичний захід.
Під час свята вчителі та запрошені вчителі-пенсіонери ветерани педагогічної ниви переглянули художні номери підготовлені учнями, прийняли участь у нестандартній фізкульт-хвилинці, для них пролунало багато гарних та теплих слів: із вітальними  словами звернулись в.о. старости Трофімова І.О., голова місцевого осередку профспілки працівників освіти Щур Я.К., голови фермерських господарств Кривий В.В. та ГлуховськийВ.Л. свої вітання передали у формі смачної підбірки до "солодкої педради" у позаурочний час. Та най кращою окрасою свята була метушлива дітвора та її щирий та безтурботний сміх, який переливами луна гімназією, як свідчення того, що наші Вчителі справжні майстри своєї справи на гідному рівні навчають та виховують Діток! То ж хай їхні зерна світлого, розумного, доброго, вічного щедро проростають на життєвий ниві! Щастя, спокою, здоров'я, злагоди, добра вам наші милі Вчителі!