Осінній блюз

Дата: 04.10.2019 16:24

Традиційно в першу неділю жовтня ми вітаємо з професійним святом працівників освіти – вчителів, вихователів, викладачів, ветеранів педагогічної праці і всіх, хто допомагає нашим дітям пізнавати світ, хто прищеплює їм справжні цінності та допомагає отримувати нові знання.

Сьогодні в міського будинку культури відбулись урочистості  з нагоди Дня працівників освіти.

З вітальними словами до усіх присутніх звернулись  міський голова Василь Підлісний, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, голова районної профспілки працівників освіти Ніна Щепковська, начальник  Городоцького ВП ГУНП Геннадій Сибіга, начальник відділу освіти Городоцької міської ради Сергій Рибак та голова громадської організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський. Побажали всім міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості і терпіння, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, а також щоб обраний професійний шлях приносив радість та успіхи.

Щиро привітали в залі тих, хто зараз перебуває на заслуженому відпочинку, проте душею і серцем залишаються на освітянській ниві.

Кращих працівників освітянської галузі нагородили грамотами та подарунками Хмельницької обласної державної адміністрації, Городоцької районної державної адміністрації, Городоцької міської ради, відділу освіти Городоцької міської ради. Міський голова Василь Підлісний вручив Диплом та нагрудний знак імені Сергія Виноградського в галузі освіти Городоцької міської ради Задоянчуку Олександру Івановичу – вчителю з предмету «Захист Вітчизни» Городоцького ліцею №4. Заклади дошкільної освіти та навчальні заклади отримали цінні подарунки від Городоцької міської ради.

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від талановитих артистів.