Відбулось засідання адміністративної комісії

Дата: 07.10.2019 16:13

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулось засідання адміністративної комісії під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольги Бистрицької.

На засіданні розглядались справи про адміністративне правопорушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів відповідно до ст. 152, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Дана стаття тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Членами адмінкомісії були прийняті відповідні рішення, спираючись на норми чинного законодавства.