Апаратна нарада

Дата: 08.10.2019 16:54

Сьогодні, в залі засідань міської ради відбулась щомісячна апаратна нарада. Проводив засідання міський голова Василь Підлісний. У нараді взяли участь профільні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, начальники відділів та в.о.старост.

Під час апаратної наради присутні керівники прозвітували про проведену роботу за минулий місяць, окреслили завдання, що потребують вирішення на наступний період.
         У ході наради розглядалися питання, що стосуються життєзабезпечення громади, у тому числі:

• початок опалювального сезону в закладах дошкільної освіти, гімназіях та ліцеях;
  • забезпечення дровами малозабезпечих сімей;
  • водопостачання в населених пунктах громади та ін;

По завершенню наради міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень, акцентовано увагу на повноваженнях учасників наради, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.