Відбулась чергова 24 сесія Городоцької міської ради

Дата: 10.10.2019 16:43

На чергову 24 сесію Городоцької міської ради було винесено 42 питання, які попередньо, відповідно до Регламенту, розглядалися на засіданнях профільних комісій. Відкрив та вів сесію міський голова Василь Підлісний.

На сесії були присутні 27 депутатів з 34 обраних.

Депутати міської ради розглянули та затвердили:

• зміни до Програми соціально-економічного розвитку Городоцької міської ОТГ на 2019 рік;
  • штатний розпис комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний  центр Городоцької  міської ради Хмельницької області» на  2020 рік;
  • введення до штатного розпису відділу освіти Городоцької міської ради додаткової штатної одиниці та внесення змін до штатного розпису;
  • цільову програму Городоцької міської ради «Обдарована дитина» на 2020-2023 роки;
  • зміни до рішення сесії Городоцької міської ради від 22.12.2018 №19 «Про затвердження Перспективного плану модернізації мережі закладів загальної середньої освіти Городоцької міської об’єднаної територіальної громади Хмельницької області на 2019- 2024 р.р.;

Крім цього, депутати внесли зміни  до окремих  рішень сесій міської  та сільських рад, надали дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок та розглянули ще ряд земельних питань.

Депутатами підтримано звернення Городоцької міської ради до Міністерства охорони здоров’я України щодо сприяння у відкритті відділення програмного гемодіалізу на базі Городоцької центральної районної лікарні та звернення Городоцької міської ради щодо недопущення реалізації так званої «формули Штайнмаєра».

В ході 24-ї сесії Городоцької міської ради депутати проголосували та підтримали майже усі питання з порядку денного.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною, депутати голосували поіменно.