Відбулась урочиста церемонія "Посвята в кадети"

Дата: 11.10.2019 16:41

Шоста урочиста церемонія «Посвята в кадети», присвячена урочистій клятві кадета та вручення погонів кадетському класу відбулась сьогодні в Городоцькому ліцеї №4 Городоцької міської ради.

Цього дня дружня родина кадетів приймала поповнення.

В урочистій церемонії посвяти в кадети та вручення погонів взяли участь: міський голова Василь Підлісний, перший заступник голови РДА Сергій Зборовський, голова громадської організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський, військовий комісар Городоцького районного військового комісаріату Юрій Попсуй, начальник Городоцького відділу поліції Генадій Сибіга.

Погони юним кадетам вручив капітан, учитель предмету «Захист Вітчизни» Городоцького ліцею № 4 Олександр Задоянчук.

Міський голова Василь Підлісний нагородив грамотою Городоцької міської ради музичного керівника кадетського хору Городоцького ліцею №4 Перхайла Віталія Йосиповича.

Протоієрей української православної церкви Київського патріархату отець Юрій Яцків благословив та освятив юних кадетів.

Для усіх присутніх юнаки продемонстрували навики стройової підготовки. Учні старших кадетських класів вразили показовим виступом учасників гуртка «Бойовий гопак». Чудові патріотичні пісні дарував присутнім зведений кадетський хор.

Як завжди, жодне свято не проходить і без маленьких паняночок, також вихованців ліцею. Дівчатка в святкових сукнях не просто були присутні на урочистостях, а й з танцювали вальс з молодими кадетами.