Відбувся захід приурочений Дню українського козацтва, Дню захисника України

Дата: 17.10.2019 15:05

Осіннього погожого дня,16 жовтня 2019 року, в Городоцькому районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбувся захід, приурочений Дню українського козацтва, Дню захисника України, які відзначаються щорічно 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці. Святково прибрана зала та тепло відкритих сердечок вихованців випромінювали добро, радість та щирість для усіх присутніх заходу.

Діти з задоволенням демонстрували свої артистичні здібності: співали, танцювали, брали участь у цікавих конкурсах разом із батьками, щиро вболівали за своїх батьків, які брали участь у конкурсі ''Чий батько найсильніший?''. Неповторною була виставка композицій із дарів Чарівниці - Осені, яку зробили батьки разом із дітьми. Милозвучний голос квартету ''LITO'', працівників Городоцької музичної школи, заполонив душу кожного присутнього своєю чарівністю виконання та мелодійністю. До дітей на свято завітав міський голова Василь Підлісний, який звернувся до усіх присутніх із вітальним словом, висловив своє захоплення виступами дітей, побажав їм успіхів та процвітання.