Чистота міста - це питання особистої культури

Дата: 21.10.2019 15:38

Цієї п’ятниці працівники міської ради та структурних підрозділів Городоцької міської ради провели загальноміську толоку.

Прибирання відбувалось у дружній робочій атмосфері, яка позитивно вплинула на результати плідної праці. Ніхто не залишився без роботи − завдання знайшлось кожному. Граблі, мітла, пилки, мішки − увесь інвентар знайшов свого господаря.

Працівники міської ради, територіального  центру, центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, відділу освіти городоцької міської ради наводили лад по вулиці Шевченка, Заводські площі, на в’їздах в місто та на інших територіях. Збирали сміття, скляні та пластикові пляшки, опале листя, обрізали гілля  кущів,  дерева та ін.

Городоччани, дбайливо ставтися до навколишнього середовища, підтримуйте чистоту і порядок на  вулицях та околицях, адже чистота міста - це питання особистої культури.