Оголошення з відбору виконавців робіт із проведення земельних торгів у формі аукціону

Дата: 21.10.2019 16:24

Інформація Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із проведення земельних торгів у формі аукціону.

1.Мета проведення робіт: Закупівля послуг на визначення виконавця земельних торгів у формі аукціону для продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,0443 га, що розташована в межах населеного пункту м. Городок по вул. Шевченка Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області.

2.Дані про земельну ділянку.

Земельна ділянка площею 0,0443 га розташована в межах населеного пункту м. Городок по вул. Шевченка Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області. Цільове призначення земельної ділянки 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (виготовляється проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі). Кадастровий номер 6821210100:05:004:0007.

3. Умови конкурсу:  претендентам на участь в конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії документи відповідно до «Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 р №579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за № 1655/21967.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка: «На конкурс з відбору виконавців земельних торгів» із зазначенням об’єкту  та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією про вартість виконання робіт. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання,  претендент до участі в конкурсі не допускається.

4.Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців :

• заява про участь у конкурсі з відбору виконавців земельних торгів за формою згідно з додатком 1 «Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 р №579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за № 1655/21967 та інших актів (далі порядок).
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі осіб платників податків  або копія сторінок паспорта для осіб які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента-фізичної особи - підприємця).
  • згода на обробку персональних даних (для претендента-фізичної особи - підприємця) згідно з додатком 2 порядку.
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи)

- кількість проданих лотів

- зростання (збільшення) ціни їх продажу порівняно зі стартовою ціною у відсотках

6. Поштова адреса, за якою подаються документи:

32000, Хмельницька  область, Городоцький район, м. Городок, вул. Грушевського, 53, Городоцька міська рада Городоцького району Хмельницької області.

7.Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 26 листопада 2019 року о 11.00 год.

8. Місце проведення: Хмельницька  область, Городоцький район, м. Городок, вул. Грушевського, 53, Городоцька міська рада Городоцького району Хмельницької області (зал засідань).

Контактна особа – Зюбрицький В.С.

1.Мета проведення робіт: Закупівля послуг на визначення виконавця земельних торгів у формі аукціону для продажу права оренди на земельну ділянку площею 73,0016 га, що розташована за межами населеного пункту м. Городок Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області.

2.Дані про земельну ділянку.

Земельна ділянка площею 73,0016 га розташована за межами населеного пункту м. Городок Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області. Цільове призначення земельної ділянки 16.00 землі запасу (виготовляється проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель запасу 16.00 в землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01). Кадастровий номер 6821210100:25:001:0024.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи:

8. Місце проведення: Хмельницька  область, Городоцький район, 32000, Хмельницька  область, Городоцький район, м. Городок, вул. Грушевського, 53, Городоцька міська рада Городоцького району Хмельницької області (зал засідань).

Контактна особа – Зюбрицький В.С.

1.Мета проведення робіт: Закупівля послуг на визначення виконавця земельних торгів у формі аукціону для продажу права оренди на земельну ділянку площею 33,9604 га, що розташована за межами населеного пункту м. Городок Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області.

2.Дані про земельну ділянку.

Земельна ділянка площею 33,9604 га розташована за межами населеного пункту м. Городок Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області. Цільове призначення земельної ділянки 16.00 землі запасу (виготовляється проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель запасу 16.00 в землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01). Кадастровий номер 6821210100:19:001:0012.