75-річчя з моменту визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2019 08:43

75 років тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – віддали своє життя. 75 років тому Україна була звільнена від фашистських загарбників.

У цей нелегкий для країни час подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і свободу.

Шановні ветерани! Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг у тій жорстокій війні. Ви витримали важке випробування, звільнили Україну від фашистських окупантів. Низький вам уклін!

Бажаю всім міцного здоров'я, довголіття, тепла і затишку, добробуту та непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлим і щасливим! Мирного неба над головою!

З повагою,

міський голова                                           В.Підлісний