Мітинг з нагоди 75-річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2019 15:24

З нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників біля Обеліску Слави відбувся мітинг та урочиста церемонія покладання квітів.

Вшанувати пам'ять тих, хто поклав своє життя за визволення України прийшли міський голова Василь Підлісний, перший заступник голови районної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, голова громадської організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський, голова райміськради ветеранів Любов Ворона, представники трудових колективів, установ, організацій, а також мешканці району.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, загиблих під час бойових операцій по визволенню України від фашистських загарбників. Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного, справа честі кожного з нас, щоб вислів «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.