В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОСТИ ОТГ»

Дата: 31.10.2019 08:20

В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОСТИ ОТГ», що здійснюється за фінансової підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні вже пройшли навчання 175 старост нашої і 22 представника ОТГ Донецької області.
    Ефективна діяльність старости залежить від багатьох чинників. В тому числі і від ефективного управління громадою і від і дієвої організаційної структури органу місцевого самоврядування, і від успішності тих реформ, які здійснюються безпосередньо в громаді. Виконавчі комітети рад, членами яких за посадою є старости,забезпечують настання тих суспільно-корисних результатів, які своїми рішеннями визначає рада. І саме керуючі справами (секретарі) виконавчих комітетів здійснюють організаційне забезпечення їх роботи, в тому числі і роботи старост громади.
    Сьогодні керуючі справами (секретарі) виконавчих комітетів рад приєдналися до навчання за даним проектом. Запитань багато, очікувань також. Досвідчені викладачі-практики разом із групою слухачів будуть намагатися знайти на них відповіді.