Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим

Дата: 01.11.2019 14:13

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

З нагоди свята  в  залі міського будинку культури зібрались трудові колективи Городоцького територіального центру соціального обслуговування, Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та ін..

Присутні почули на свою адресу багато теплих, щирих слів від заступника голови районної державної адміністрації Сергія Зборовського, голови районної ради Ольги Зелінської, міського голови Василя Підлісного, голови громадської політичної організації «За конкретні справи» Вадима Якубовського, колег та ін.., які подякували за щоденну працю та щиро побажали присутнім міцного здоров’я, успіхів і здобутків у їх нелегкій справі. Керівники району та міста також відзначили роботу кращих працівників соціальної сфери грамотами, подарунками і квітами.

Учасники зібрання отримали  позитивне враження від концертної програми, підготовленої працівниками міського будинку культури.