До уваги зацікавлених осіб!!!

Дата: 06.11.2019 13:41

Хмельницька обласна рада повідомляє, що 01.11.2019 року розпочинається прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки».

Конкурсною радою визначено початок проведення Конкурсу – 01.11.2019 року, закінчення прийому заявок для участі у Конкурсі – 02.12.2019 року. Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти пов’язані з:

– охороною навколишнього середовища;

– застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

– реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад; – збереження історико-культурної спадщини.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад.

Повна інформація про умови проведення Конкурсу та необхідний пакет документів, який має містити поданий мікропроект описаний в тексті Програми та її додатках.

Звертаємо увагу, що загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення дo бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Конкурсанти повинні подати документи у паперовому вигляді та надіслати їх на електронну адресу Хмельницької обласної ради ekrozvytok@km-oblrada.gov.ua