Культура - це те, що не можливо описати словами, відчути на дотик, але її відсутність не можливо не помітити

Дата: 08.11.2019 15:14

Напередодні професійного свята - Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в приміщенні міського будинку культури відбулись урочисті заходи.

Слова щирих і сердечних вітань на адресу працівників клубних, бібліотечних, музейних закладів громади, дитячої художньої школи, дитячої музичної школи, майстрів народного мистецтва прозвучали від першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Зборовського, керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Ольги Бистрицької, голови громадської політичної організації «За конкретні справи» Вадима Якубовського, колег та ін..

Окрім цього, очільники району та міста вручили грамоти та цінні подарунки кращим працівникам культури Городоччини.

Культура робить людину особистістю, незримою силою, вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Всіх присутніх вітали святковою концертною програмою  кращі представники творчих колективів громади, а в холлі міського будинку культури  діяли виставки міської бібліотеки, краєзнавчого музею та дитячої художньої школи.