Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Дата: 08.11.2019 15:36

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

В цей день вітаємо тих, хто дбає про культурний розвиток держави та нашої Городоччини, хто займається аматорською творчістю, хто оберігає та розвиває народні традиції та ремесла.

Ваша праця є очевидною, ви створює свято для людей. Приємні моменти, щирі посмішки та аплодисменти викликає саме ваша робота.

Щиро вдячні працівникам відділу культури, будинків культури, бібліотек, музеїв, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі здобутки.

Бажаю здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

міський голова                                           В.Підлісний