Виконавчим комітетом прийнято важливі для громади рішення

Дата: 13.11.2019 16:42

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, яке пройшло під головуванням виконуючої повноваження міського голови, секретаря міської ради Олени Гріх. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 14 питань.

Під час засідання члени виконкому розглянули та прийняли важливі для громади рішення, зокрема винесли на розгляд сесії міської ради проекти рішення «Про внесення змін до бюджету Городоцької міської ОТГ на 2019 рік», затвердили висновок опікунської ради виконавчого комітету міської ради.

Затвердили також акти технічного обстеження квартир, акти  прийому-передачі матеріалів, одержаних під час проведення демонтажних  робіт на міській площі та схем благоустрою.

Крім того, було надано дозвіл  на благоустрій прилеглої прибудинкової території, на вихід частки комплексу будівель, на складування будівельних матеріалів та ін..

Члени виконкому розглянули ще цілу низку важливих питань та прийняли відповідні рішення.