В Городоцькій ОТГ відбувся обласний семінар методистів початкової освіти

Дата: 14.11.2019 08:55

12 листопада 2019 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся  обласний семінар методистів початкової освіти на тему : «Забезпечення успішної організації освітнього процесу в початкових класах Нової української школи».

Розпочав роботу семінару проректор ХОІППО Попик Олександр Федорович, який акцентував увагу на питаннях вдосконалення освітнього процесу Нової української школи в закладах загальної середньої освіти області , розвитку закладів освіти , як місця комфортного , успішного навчання.

Про дотримання нормативно-правової бази, державного стандарту початкової освіти, у своєму виступі зазначила завідувачка центру дошкільної,початкової освіти ХОІППО Галас Антоніна Вікторівна. Тренінг з учасниками семінару провела методист дошкільної та початкової освіти ХОІППО Кулик Оксана Олександрівна.

Про створення сучасного освітнього простору Нової української школи в закладах загальної середньої освіти Городоцької об’єднаної територіальної громади розповів начальник відділу освіти Городоцької міської ради Рибак Сергій Володимирович.

Освіта була і надалі залишається найвищим пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави, саме на цих питаннях акцентувала свій виступ секретар міської ради Гріх Олена Іванівна, яка передала вітання від керівництва Городоцької ОТГ.

Завершила організаційно-презентаційний модуль директор Городоцької початкової школи , на базі якого розпочав свою роботу семінар, Асташенко Олена Михайлівна , висвітливши питання управлінської діяльності у навчальному закладі в частині забезпечення якісної початкової освіти.

Практичний модуль семінару презентували учителі Нової української школи Кумановська Оксана Францівна ( урок математики. Тема «Число і цифра .Наступне і попереднє число. Написання цифри 7) та Гаванюк Наталя Володимирівна (урок навчання грамоти. Тема «Закріплення звукового значення букви «у»)

Реалізація наскрізної програми була зреалізована у інтегрованих заняттях учнів 2 класів НУШ , кадетських та бізнес-класів у Городоцькому ліцеї №4 «Україна – єдина країна» учителя Задоянчука Олександра Івановича та  Блажієвської Валентини Василівни з предмета «Основи споживчих знань». Продовженням семінару стала презентація матеріально-технічного  забезпечення закладу.

На підсумково-аналітичному етапі були підведені підсумки роботи семінару та вироблені  методичні рекомендації.