Подвійне свято...

Дата: 15.11.2019 13:55

Працівники полів і ферм, керівники, спеціалісти агроформувань, фермери та одноосібники, працівники телерадіопресцентру та місцеві зв’язківці зібралися в залі засідань районної ради, щоб відзначити свої професійні свята.

На початку, перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, виконуюча повноваження міського голови, секретар міської ради Олена Гріх та голова громадської політичної організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський привітали усіх присутніх, побажавши миру, злагоди, здоров’я та успіхів у всіх справах.

За сумлінну працю, відданість справі та з нагоди професійних свят  кращих працівників було відзначено грамотами, цінними подарунками або грошовими винагородами.

Гарний, святковий настрій присутнім, після урочистостей, забезпечили творчі аматорські колективи Городоцького міського будинку культури та дитячої музичної школи.