Спільне розпиття спиртного закінчилось тяжким злочином

Дата: 18.11.2019 10:21

Місцевою прокуратурою скеровано в Городоцький районний суд кримінальне провадження за фактом нанесення жителю селища Сатанів тяжких тілесних ушкоджень.

Так, ввечері 25 серпня цього року житель с. Олександрівка Городоцького району С., прийшов в селище Сатанів до своєї знайомої. На той час у квартирі, окрім жінки, знаходилось ще двоє чоловіків. Під час спільного розпиття спиртного, між С. та чоловіками, що перебували в квартирі, на ґрунті особистих неприязних відносин виникла суперечка, яка переросла у бійку. В ході бійки С. наніс одному з чоловіків, численні удари руками та ногами по голові та тулубу. Незважаючи на спроби інших учасників пиятики припинити розправу, С. не реагував на їх вмовляння і упродовж кількох хвилин жорстоко бив свою жертву, спричинивши чоловікові закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку важкого ступеня, гематому правої півкулі головного мозку та ряд інших тілесних ушкоджень, які за своїм характером належать до категорії тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння.

Після нанесення тілесних ушкоджень, С. залишив потерпілого непритомним у квартирі знайомої, а сам пішов додому. Лише завдяки своєчасно наданій медичній допомозі вдалось врятувати життя потерпілого.

Через 4 дні після вчинення злочину С. затриманий працівниками поліції. За наполяганням місцевої прокуратури районним судом йому обраний запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Дії С. кваліфіковані за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, як умисне тяжке тілесне ушкодження.

В разі доведення вини С. в суді йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до восьми років.

Нагадаю, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Перший заступник керівника

Городоцької місцевої прокуратури                                          Р. Олійник