Вічна шана і пам’ять жертвам голодомору 1932-1933р.р.

Дата: 22.11.2019 15:25

Вічна шана і пам’ять жертвам голодомору 1932-1933р.р. Жертовний дух їх не зачах у прірвах часу, не згасне пам’яті свіча із покоління в покоління.

Сьогодні, в Городку відбулось покладання квітів до Кургану пам’яті. Вшанувати пам’ять  жерт Голодомору, прибули перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, перший заступник міського голови Сергій Літвінчук, репресовані та члени їх родин.

Учасники заходу принесли до кургану свічки, лампадки та квіти. Поминальну молитву за не винними жертвами  відслужив отець Андрій костелу св.Станіслава Єпископа і Мученика.

Після чого, в міській бібліотеці, свідки буремних подій зустрілися за філіжанкою чаю, де поділилися спогадами тих часів, а працівниками бібліотеки  продемонстрували тематичну виставку.

Вічна їм пам’ять на вічній землі.