В школі мирно вчаться діти - Це життя людського квіти!

Дата: 29.11.2019 13:20

У Городоцькому районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Ю.Ратушняк, вчителем-реабілітологом та О.Ковальчук, асистентом вчителя-реабілітолога проведено відкрите підсумкове інтегроване заняття на тему: "'Прощавай, осене!'' з дітьми групи соціальної реабілітації. Діти активно працювали на занятті, виконували різні види робіт, які спонукали, в міру їх можливостей, до творчого мислення, розвитку зв'язного мовлення, спостережливості, уваги, розвитку дрібної моторики, пам'яті тощо.

Цього дня у Центрі стартувала акція ''Допоможи пташкам взимку!'' Діти принесли годівнички, які змайстрували разом із своїми батьками. Усі годівнички розвішали на гілках дерев, що ростуть біля будівлі установи . Наповнили годівнички насінням, зерном, шматочками сала, крихтами хліба. Прийдешня зима для пташок уже не страшна.