Нове придбання...

Дата: 05.12.2019 16:22

Для кращого утримання населених пунктів громади в належному санітарному стані, догляду за зеленими насадженнями, стадіонами, спортивними площадками, парками та скверами за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Городоцької міської об’єднаної територіальної громади  було реалізовано ще один проект «Закупівля транспортного засобу спеціального призначення (міні-трактора газонокосарки) для комунального підприємства "Городоккомунсервіс".

Дана одиниця техніки дозволяє здійснювати благоустрій зелених зон населених пунктів громади за оптимально короткі проміжки часу з найменшими витратами, що значно підвищить ефективність роботи комунального підприємства та  якості надання комунальних послуг мешканцям громади, зменшить фінансові та трудові витрат комунального господарства та покращить його матеріально-технічну базу.