В очікуванні дива: Відкриття резиденції Святого Миколая

Дата: 13.12.2019 15:12

Ось і настала чарівна пора – пора передноворічних приготувань. Традиційно в Городку проходитиме відкриття Резиденції Святого Миколая та запалювання новорічної ялинки, яке відбудеться 19 грудня о 15.00 на центральній площі міста.

Малюки та дорослі матимуть змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будиночку і поспілкуватися зі справжнім Чудотворцем. Він із радістю прийме кожного у своєму затишному будиночку, вислухає всі побажання, передасть листи своїх юних гостей ельфам до виконання.

Запрошуємо усіх малят та їх батьків, великих дітей і маленьких дорослих відвідати - Резиденцію Святого Миколая.

Інформація про роботу резиденції Святого Миколая буде розміщена на сайті Городоцької ОТГ та на будиночку.