Кольоровий тиждень

Дата: 18.12.2019 15:11

Весело, цікаво, пізнавально проводять час діти у Чорниводському закладі дошкільної освіти  “Промінь”. Кожен тиждень присвячується новій пізнавальній, повчальній і цікавій темі. Отож минулий тиждень садочка “Промінь”пройшов під назвою “Кольоровий тиждень”. Кожен день мав свій символічний колір, відповідно до якого дітки малювали, ліпили, будували, вирізали поробки і малюнки. Вихованці і працівники дошкільного закладу підбирали одяг по кольору дня.

Дітки із захопленням розпізнавали та вивчали кольори тижня. Завершальна п"ятниця принесла садочку “різнокольоровий день” з кольорами веселки та сяючими від задоволення дитячими оченятами.