Проходить цикл тематичних корекційно - розвиткових занять

Дата: 18.12.2019 16:26

Улюбленими святами для дітей та дорослих є Миколая, Новий рік та Різдво Христове. У цей час хочеться, щоб казкова атмосфера панувала в кожній оселі.Саме тому, напередодні свят, в Інклюзивно-ресурсному центрі Городоцької міської ради проводиться цикл тематичних корекційно-розвиткових занять.

Сьогодні діти власноруч виготовляли рукавички для Зайчика із кольорового паперу, вчились створювати з простих речей різноманітні прикраси для ялинки. Саме такі заняття є відмінним засобом підтримки тонусу і працездатності кори головного мозку, адже розвиток дрібної моторики рук тісно пов'язаний з регуляцією психічних процесів (увагою, пам’яттю) та активізацією ділянки мозку, яка відповідає за мовлення.

Поряд з цим, вправи на розвиток дрібної моторики допомагають виробляти навички самоконтролю та саморегуляції рухів рук не тільки під контролем зору та слуху, але і за участю дотику, тактильно-рухових відчуттів.

На завершення майстер-класу діти прикрасили приміщення ІРЦ своїми виробами.