В Городку побував Святий Миколай...

Дата: 19.12.2019 16:54
Кількість переглядів: 1999

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніше завдання дорослих.

Саме тому, сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая на центральній площі нашого міста відбулось урочисте відкриття резиденції Святого Миколая та запалювання ялинки.

Безліч позитивних емоцій та гарний настрій присутнім подарували учні навчальних закладів міста, будинку дитячої творчості та інші творчі колективи громади.  Цікавим забавам, веселим танцям та пісням раділи і дорослі, і діти.

Дітки радо приймали участь у конкурсах і водили хороводи біля ялинки, що створювало дійсно новорічну атмосферу.

А новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.

Під час відкриття резиденції діти та дорослі мали змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будинку.

На церемонію відкриття головної ялинки міста  завітав міський голова Василь Підлісний, привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань,  отримання гарних подарунків. Всім дорослим міський голова побажав достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Працівники центру реабілітації для осіб з інвалідністю пригощали усіх теплим фруктовим чаєм.