Найулюбленіше свято для усіх...

Дата: 20.12.2019 08:48

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора - день Святого Миколая. З нетерпінням на нього чекали і вихованці Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Заздалегідь мріяли про подарунки, з цікавістю слухали розповіді педагогів про добрі справи Святого, малювали малюнки. Справжнє казкове дійство показали діти та молодь з інвалідністю спільно із своїми наставниками у цей день. Вони перевтілювались у казкових героїв, співали пісні про Миколая, танцювали.

Традиційно, з подарунками в образі Святого Миколая завітав до дітей отець Зіновій, настоятель греко-католицької церкви.

З смачною випічкою та з щирими словами звернулась до дітей Ольга  Бистрицька, керуюча справами виконкому Городоцької міської ради та молодь Центру інновацій «Сходи в майбутнє».

Вихованці центру раділи подарункам від Олександра Володимировича Гереги, народного депутата України та Олександра Аркадійовича Воротного, виконавчого директора ТОВ ''Агрохолдинг- 2012''.