Відбулось останнє в цьому році засідання виконавчого комітету

Дата: 20.12.2019 15:39

Останнє у цьому році засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні, 20 грудня, у Городоцькій міській раді на чолі із міським головою Василем Підлісним.

Першими на порядку денному стояли питання про винесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про внесення змін до бюджету Городоцької міської ОТГ на 2019 рік» та про винесення на розгляд чергової сесії міської ради доопрацьованого проекту рішення «Про бюджет Городоцької міської ОТГ на 2020 рік».

Також, виконавчий комітет розглянув питання щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» та тарифи на послуги з  поводження  з побутовими  відходами  (вивезення та захоронення)  від населення, підприємств та  організацій,  що надається  комунальним підприємством «Городоккомунсервіс».

Погодженно план  роботи   виконавчого комітету  міської ради на  І півріччя  2020 року.

Рішенням виконавчого комітету затвердили акт обстеження будівлі та надання дозволу на демонтаж ½ частини житлового будинку в м.Городок по вул.Корольова,14., надали дозвіл на здійснення вуличної торгівлі, на розриття асфальтного покриття, на реєстрацію місця проживання та ін..

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.