Інформація про проведену роботу за період з 02.12.2019 року по 19.12.2019 року

Дата: 21.12.2019 09:00

ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

У  м.Городок в багатоквартирних  будинках по вулиці  Заводська Площа,2, Індустріальна,1, Шевченка,60  відремонтовано щитове обладнання. В будинку по вул.Індустріальна,1а проведено заміну «автоматів».

Здійснено  технічне обслуговування мереж вуличного освітлення в мікрорайоні «Шостак», по пров.МКК, вул.Чайковського, вул.Терешкова, вул.Качинського. По вул.Шевченка на опорах встановлено новорічну ілюмінацію.

По місту працівниками дільниці з електрогосподарства комунального підприємства  відновлено 700 мереж вуличного освітлення:

• прокладено 200м мережі та встановлено 6 ліхтарів  по вулицях- Ткачука, Вишнева, 8-го Березня, Ковпака;
  • прокладено 200м мережі та встановлено 6 ліхтарів біля автовокзалу;
  • прокладено 120м мережі та встановлено 2 ліхтарі по вул.Рильського;
  • прокладено 100м мережі  та встановлено 2 ліхтарі по вул.Індустріальній (біля магазину «Оленка»);
  • прокладено 80м мережі та встановлено 2 ліхтарі по вул.Ковпака.

У Кузьминському старостинському окрузі проведено заміну ламп вуличного освітлення.

ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО

Працівники дільниці з водопостачання  та водовідведення завершили  роботи по заміні  500 м водопровідної мережі по вул.Шевченка.

Замінено 125м аварійної ділянки водопровідної мережі по вул.Грушевського від будинку №107 до будинку №123. Змонтовано колодязь по вул.Грушевського.

Прокладено 600м каналізаційної мережі по провулку Молочноконсервний в рамках виконання  проекту «Нове будівництво каналізаційної мережі  по провулку Молочноконсервний в м.Городок».

Крім того ліквідовано прориви водопровідних мереж по вул.Заводська Площа, вул.Вереснева, вул.Лесі Українки. Ліквідовано каналізаційні затори по вул.Шевченка, Індустріальна, Заводська Площа.

Проведено  поточний ремонт покрівлі трансформаторної підстанції даху по вул.Грушевського 170/1.

Проведено реконструкцію 2750м водопровідних мереж по вул.Чернишевського, вул.Ванди Василевської, пров.Чернишевського, вул.Некрасова в м.Городок Хмельницької області». Всього в ході виконання робіт  відновлено центральний  трубопровід  та трубопровід  подачі води до споживачів від колодязя на свердловині "Жмеринка" до колодязя по вул.Привокзальна. В місцях приєднання до споживачів облаштовано  водопровідні колодязі з встановленням відповідної запірної арматури. Також встановлено пожежні гідранти. Усі роботи виконували  фахівці ПАТ «БМУ по газифікації» м.Хмельницький за кошти державного бюджету.

БЛАГОУСТІЙ

Підходять до завершення роботи  з реалізації проекту «Капітальний ремонт – улаштування тротуару по вул. Індустріальній (від вул. Заводська площа до вул. Гончара) в м. Городок Хмельницької області». Виконання робіт проходить за рахунок субвенційних коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради