Операторам ринку, що проводять діяльність по реалізації харчових продуктів

Дата: 21.12.2019 09:53

Городоцьке  районне  управління  Головного  управління Держпродспоживслужби  в  Хмельницькій  області  повідомляє,  що  згідно з  повідомленням Держпродспоживслужби України, в замороженому курячому м’ясі виявлено сальмонели  (виробник Wipasz S.A. Zaklad Drobiarski w Mlawie – AP - №PL 14130502 EG) експортоване з Польщі до України - експортер ТОВ «ОТ - ГРУП» (вул. Богдана Хмельницького, 42,         м. Луцьк, Волинська область, 43000), ТОВ «Альян-Імекс» (вул. Сергія Параджанова, 127, м. Житомир, Житомирська область, 10025) та  ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул. Святотроїцька, 73/1, офіс 215 м. Черкаси Черкаська область 18000).

У випадку поступлення (виявлення) такого товару  потрібно повідомити Городоцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за адресою м. Городок вул. Чайковського, 2.

Начальник  Городоцького РУ

ГУ Держпродспоживслужби в

Хмельницькій області                                                                О.В. Ринда