Розумні лавочки

Дата: 02.01.2020 09:51

Жителі та гості  нашого містечка відтепер зможуть безкоштовно заряджати свої гаджети прямо в центрі міста.

Цей новорічний  чарівний  подарунок «Розумні лавочки»  від нашого депутата Олександра Гереги отримали містяни та гості в новорічну ніч   2020 року.

Ці лавки з сонячними батареями (панеллю), ідеально підходять там, де немає доступу до електроенергії або витрати на енергоносії дуже високі.

«Розумна лавочка» - це серія сучасних екологічних сонячних лавок, яка поєднує в собі корисні функції, необхідні у малій міській архітектурі. Лавки оснащені фотоелектричними панелями, що робить їх прекрасним джерелом екологічно чистої енергії, яка потім використовується для зарядки мобільного гаджетів (через USB-розетки або бездротові зарядні пристрої) та для живлення Bluetooth динаміків. Найпопулярнішою функцією  стала роздача Wi-Fi, який буде безкоштовним, а мережа називається «Наш Городок».

Окрім того, в лавочку інтегрований світловий модуль для підсвітки площі. Влітку, коли більше сонця, освітлення працюватиме довше, а взимку менше.

Сонячні панелі накриють антивандальним склом.