Феєрія новоріччя - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства

Дата: 03.01.2020 15:28

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола можна відчути незрівнянний аромат ялинки й мандаринів, таємничо  шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів.

Сьогодні, в міському будинку культури відбувся дитячий новорічний ранок української казки «Ходить гарбуз по городу». На святковий захід завітало чимало маленьких та дорослих жителів Городоцької ОТГ.

Прекрасну захопливу казку присутнім демонстрував колектив міського будинку культури. Аматори сцени подарували глядачам розважальну програму з цікавими іграми та розвагами, а малеча мала змогу провести гарно час та зарядитись масою позитивних емоцій.

Свято закінчилося привітанням Діда Мороза та Снігуроньки, а на згадку всі  присутні отримали подарунки та могли зробити новорічні світлини.