Шановні городоччани, як не прикро, але знову розчарування...

Дата: 08.01.2020 16:27

Вже не вперше мешканці нашого міста дивують своїми вчинками та ставленням до  комунального  майна.

Вкотре  головним героєм статі, став центральний стадіон «Колос». Пошкоджено стільці, які не так давно були встановлені, розкидані порожні пляшки, недопалки, стаканчики та ін..

Ми з вами неодноразово зіштовхувались з такими актами вандалізму по місту.  Що це? Особистий протест? Вияв неповаги до громади? Безвідповідальність та зневага до громадського майна?

Обурює те, що деякі жителі заради своїх примх нехтують та зневажливо ставляться до праці та зусиль людей, які роблять та намагаються зробити наше місто кращим та привабливішим.

Нагадуємо, що псування майна громади є злочином, який згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, тягне  з собою штраф у розмірі до 1360-1700 гривень з відшкодуванням вартості пошкодженого майна.

Звертаємось до усіх жителів громади, цінуйте те, що робиться, та оберігайте те, що зроблено! Всі ми хочемо, щоб наше місто було красивим, а зміни починаються з кожного з нас.