Навчання для ОСББ

Дата: 10.01.2020 11:37

Запрошуємо Вас взяти участь в тренінгу «Асоціація ОСББ.  Взаємодія ОСББ з органами державної влади і місцевого самоврядування». Це фінальний тренінг курсу лекцій, після якого всі учасники отримають Сертифікати та друковані посібники від Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Тренінг відбудеться о 10.00, 16 січня (четвер) 2020 року за адресою: м. Городок, вул. Грушевського, буд. 53, приміщення Городоцької міської ради.

Участь у заході безкоштовна. Тренінг проводиться в рамках проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), детальніше про проект за посиланням www.houses.in.ua за підтримки відділу економічного розвитку та інвестицій Городоцької міської ради.

Контактна особа у Хмельницькій області – Вячеслав Третяк, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку, тел. 066-712-01-98, 067-3830149, vyacheslav.tretyak@undp.org

Контактна особа у міській раді – Гречаник Дмитро Васильович, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Городоцької міської ради, тел. 098-224-73-99.